Plan konferencji

DREAMDroga REAlizacji Marzeń

28 październik, 2017

8:30 – 9:00

Rejestracja uczestników

Po przybyciu na miejsce konferencji, prosimy uczestników o dokonanie rejestracji, czyli odmeldowanie się i złożenie potrzebnych podpisów. Tutaj też zostaniecie Państwo poinformowani o przebiegu konferencji i miejscach spotkań. W tym momencie możecie również zapytać, dopytać i rozwiać wszystkie wątpliwości związane z konferencją.

9:00 – 10:15

Przywitanie i wprowadzenie

To pora na rozpoczęcie naszej konferencji biznesowej. Podczas krótkiego powitania przedstawimy Wam ekspertów prowadzących kolejne bloki tematyczne, opowiemy o celu naszego spotkania, problemach, które będziemy poruszać, tematach, jakie przygotowaliśmy, by pomóc Wam w Waszej drodze do sukcesu. Poznacie schemat i przebieg konferencji.

10:15 – 10:30

Podział na grupy i przerwa kawowa

Około 10:15 nadejdzie pora na czynności porządkowe. Zostaniecie Państwo podzieleni na cztery grupy, zgodnie z czteroblokowym schematem tematycznym. W tym samym czasie każda grupa odbędzie zajęcia z innym wykładowcą. Piotr Sobczyński opowie o pokonywaniu lęków i walce z ograniczeniami. Witold Burczyński zajmie się planowaniem strategicznym oraz problematyką konkurencyjności. Ewa Hartman przekona Was o konieczności zadbania o Markę Osobistą. Magdalena Bojaryn nauczy Was, jak postępować zgodnie z literą prawa i uczynić z niego swego sprzymierzeńca. Po dokonaniu formalności zaprosimy Was na pyszną kawę.

10:30 -12:00

Pierwsza tura spotkań warsztatowych

Zgodnie z dokonanym podziałem:
I grupę zaprosimy na spotkanie z Piotrem Sobczyńskim.
II grupę poprosimy na warsztaty z Ewą Hartman.
III grupę uczestników poprowadzi Witold Buraczyński.
IV grupa spotka się z Magdaleną Bojaryn.

12:00 – 12:15

Przerwa kawowa

Po I turze spotkań z naszymi specjalistami, zaprosimy Państwa na krótką przerwę przy kawie. Będzie to czas na odpoczynek, przewietrzenie umysłów i przygotowanie ich na kolejną dawkę wiedzy. Podczas przerwy będziecie mieli możliwość podzielenia się z innymi swymi spostrzeżeniami i przemyśleniami.

12:15 – 13:45

Druga tura spotkań

Kolejna tura naszej konferencji to zamiana prowadzących i tematyki spotkań.
I grupa powędruje za Ewą Hartman.
II grupa zaproszona zostanie na spotkanie z Witoldem Buraczyńskim.
III grupa uda się na warsztaty z Magdaleną Bojaryn.
IV grupa spotka się z Piotrem Sobczyńskim.

13:45 – 15:00

Przerwa obiadowa

Po przejściu przez dwie tury naszej biznesowej konferencji, zaprosimy Was na obiad. Będzie to dla Was czas odpoczynku, zebrania sił i poznania innych członków konferencji. Pamiętajcie, by poznawać siebie nawzajem i tworzyć ze sobą relacje biznesowe. Wykorzystajcie każdą chwilę spotkania.

15:00 – 15:30

Wystąpienie Sponsora Strategicznego

Po przerwie obiadowej będziecie Państwo mieli możliwość wysłuchania naszego Sponsora Strategicznego – założycieli BwR STUDIO. Opowiedzą na swoim przykładzie co i jak zrobić, by świat się dowiedział o naszych biznesach.

15:30 – 17:00

Trzecia tura spotkań

Czas na trzecią część spotkań. Tym razem podział prezentuje się następująco:
I grupa – szkolenie z Witoldem Buraczyńskim.
II grupa – spotkanie z Magdaleną Bojaryn.
III grupa – warsztat z Piotrem Sobczyńskim.
IV grupa – zajęcia z Ewą Hartman.

17:00 – 17:15

Przerwa kawowa

Po kolejnej dawce informacji, czas na jeszcze jedną filiżankę kawy. Jest to moment dla uczestników, chwila wytchnienia, możliwość zaczerpnięcia powietrza i wzięcia głębszego oddechu. Przygotujcie się dobrze do ostatniej tury wykładów z naszymi ekspertami.

17:15 – 18:45

Czwarta tura spotkań

Zapraszamy na ostatnią dziś część konferencyjnych spotkań. Pewnie już wiecie, który wykład Wam pozostał do zaliczenia… a zatem by formalnością stało się zadość:
Grupa I – spotkanie z Magdaleną Bojaryn.
Grupa II – spotkanie z Piotrem Sobczyńskim.
Grupa III – spotkanie z Ewą Hartman.
Grupa IV – spotkanie z Witoldem Buraczyńskim.

18:45 – 19:00

Przerwa kawowa

Po zakończeniu wszystkich tur spotkań, będziecie Państwo mogli porównać wrażenia na ostatniej „kawie”. Te kilkanaście minut to czas na ochłonięcie, refleksję i krótki odpoczynek. Czeka Was przecież jeszcze kilka atrakcji.

19:00 – 20:15

Match Meeting

Ta część spotkania to czas na nawiązywanie biznesowych kontaktów i znajomości. Nasi eksperci będą czynnie uczestniczyć w tej inicjatywie. Pomogą Państwu wybierać odpowiednich partnerów biznesowych, podpowiedzą do kogo powinni się Państwo zgłosić, gdzie szukać i jak rozwijać długoterminowe relacje.

20:15

After Party

Przedłużeniem naszej konferencji jest spotkanie, podczas którego będziemy mogli w szerszym gronie przedyskutować raz jeszcze interesujące tematy. To również czas na dobrą zabawę i odpoczynek w miłym towarzystwie. Zapraszamy na ul. Łagiewnicką 54/56, BUD. B, lok. 318. Do zobaczenia!

Piotr Sobczyński

Piotr Sobczyński

Mentor, coach i właściciel Instytut Flow

Na konferencji opowiem, że każdy człowiek żyje w świecie swoich wyobrażeń na jego, świata, temat. Buduje jego obraz. Czasmi niestety jest tak, że nasze doświadczenia życiowe w sposób świadomy bądź nie świadomy, hamują nas i utrudniają nam osiąganie szczytów i marzeń. W czasie spotkania pokażę Ci świat z innej strony, wskażę inny sposób patrzenia na stojące przed nami wyzwania! Pokażę, jak to co nam przeszkadza w osiąganiu sukcesów zmienić na wsparcie, jak wykorzystać wewnętrzną motywację. Wskazuję dobrą drogę, byś nie machał skrzydłami jak kura, ale wzleciał jak orzeł!

Ewa Hartman

Ewa Hartman

Trener, coach, wykładowca

Na konferencji DREAM pokażę, by zbudować silną markę należy zacząć od siebie, od określenia gdzie jesteś względem swojego celu. Następnie należy zadbać o wizerunek, badanie potrzeb klienta, komunikację oferty, komunikację marki tak on-line jak i off-line, oraz strategiczne określenie indywidualnej ścieżki rozwoju.
Podczas naszego spotkania przekażę Ci wiedzę nie tylko o budowaniu marki w internecie, ale co ogromnie ważne, o budowaniu marki w relacjach bezpośrednich.
Opowiem o mechanizmach funkcjonowania naszego mózgu, które decydują o tym, jak jesteśmy odbierani. Czy budzimy zaufanie czy nieufność, czy inni czują się przy nas dobrze czy niepewnie. Dzięki tej wiedzy Twoje kontakty z klientami staną się najlepszą platformą do budowania z nimi trwałej relacji.

Witold Buraczyński

Witold Buraczyński

Strateg biznesowy

Na konferencji DREAM pokażę, że aktualne badania dotyczące dalszego rozwoju firm pokazują, że konkurencyjność nie będzie zależała od ceny czy samego produktu.
Przewaga budowana jest już dzisiaj w przypadku wielu globalnych firm w oparciu o zachowania ludzkie. Wydaje się być to na początku jasne – przecież każdy z nas się jakoś zachowuje, coś robi, ma jakieś potrzeby. Zgłębiając temat stajemy przed kilkoma realnymi problemami:
1. Doboru grup docelowych – czyli komu będziemy sprzedawać,
2. Doboru odpowiedniej wartości dla naszych grup docelowych
3. Zbudowaniem efektywnego modelu biznesowego.
Warsztat na który cię zapraszam ma na celu uporządkowanie wiedzy i twoich doświadczeń związanych z budowaniem długookresowej strategii przewagi nad konkurencyjnymi ofertami pojawiającymi się na rynku. Otrzymasz narzędzia i algorytmy postępowania które pozwolą uporządkować to wszystko co do tej pory robiłeś ze swoimi zespołami i umożliwi w precyzyjny sposób monitorować wszelkie podjęte decyzje oraz zaplanowane działania. Wreszcie dowiesz się dlaczego to takie ważne żeby zrozumieć kto jest naszą konkurencją i co chcemy badać w ramach strategii przewagi konkurencyjnej

Magdalena Bojaryn

Magdalena Bojaryn

Radca prawny, przedsiębiorca

Jeżeli zaczynasz dopiero swoją drogę jako przedsiębiorca, na październikowej konferencji podpowiem Ci na co zwrócić uwagę przy wyborze formy działalności gospodarczej. Dzięki temu wybierzesz formę optymalną pod swój biznes. Dowiesz się również czy rozdzielność majątkowa jest w Twoim przypadku konieczna, a także jak chronić swój rodzinny majątek prowadząc firmę. Podpowiem Ci też kiedy powinieneś pomyśleć o przekształceniu się w spółkę handlową, jeżeli zdecydujesz się zacząć jako indywidualny przedsiębiorca.
Jeżeli masz za sobą kilka lat trudu budowania swojej firmy i czujesz, że pora na zmiany – dowiesz się czy powinieneś się przekształcić i jaka forma działalności jest dla Ciebie odpowiednia. Dowiesz się jak bardzo istotna jest sukcesja i patrzenie na biznes i życie kilka a nawet kilkanaście kroków do przodu. Podpowiem Ci jak możesz legalnie zoptymalizować podatki w Twojej firmie prowadząc spółkę kapitałową.

Jeszcze Cię nie przekonaliśmy?

Dlaczego warto się zapisać?

Po konferencji staniesz się ekspertem ds. własnego biznesu. Zdobędziesz wiedzę, odnajdziesz w sobie siłę i motywację do walki o marzenia. Będziesz świadomie dążył do sukcesu, ponieważ nauczysz się, że istotne jest:

  planowanie, monitorowanie i wyciąganie wniosków
  dbanie o wizerunek firmy, markę i kontakty z klientem
  umiejętne prezentowanie, przedstawianie siebie i swojej oferty
  poznanie strony prawnej biznesu, zgodnie z zasadą, iż nieznajomość prawa szkodzi
  wiara w siebie, swoje możliwości, mocne strony oraz marzenia, które prowadzą do zawodowego spełnienia.

Zarezerwuj miejsce!

Przy zakupie więcej niż 2 biletów wprowadź kod DREAM w koszyku, by otrzymać 30% rabatu!

PODSTAWOWY

PLN150
  • udział w konferencji
  • darmowa kawa podczas przerw
  • 5% rabatu na 2-dniowe warsztaty

STANDARD

PLN190
  • udział w konferencji
  • after party
  • darmowa kawa podczas przerw
  • 10% rabat na warsztaty
  • networking

Warsztaty, na które otrzymany jest rabat, to dwudniowe wydarzenie, które jest organizowane po konferencji i na którym każdy z ekspertów prowadzi szczegółowe szkolenia ze swojej dziedziny.

Networking to cztery 15 minutowe spotkania zorganizowane ze specjalnie dobranymi dla Ciebie innymi uczestnikami konferencji w celu nawiązania działań biznesowych.

After party to luźne spotkanie przy słodkościach, gdzie będzie okazja nawiązać kontakty biznesowe i porozmawiać z ekspertami.